Myslíte, že Bitcoin se dá jen koupit nebo vytěžit? Není to pravda, můžete získat bitcoiny zdarma!
Na internetu existuje několik služeb, kde můžete dostat bitcoiny zdarma. Některé systémy jsou klasické bitcoin klikačky, kde svou odměnu získáte za provedené úkony, některé však bitcoiny rozdávají automaticky bez vaší přítomnosti či aktivity. Doporučujeme se zaregistrovat do všech, znásobíte tak své zisky bitcoinů.
Následující služby jsou ověřené, bitcoiny rozesílají:

Bitcoiny zdarma

Moon Bitcoin – stačí se pouze zaregistrovat adresou své peněženky a Bitcoiny nabíhají sami automatiky. Jedná se sice o drobné satoshi, ale není třeba nikam klikat. Satoshi narůstají i když nejste připojeni, vůbec na webu. Jen jednou za čas je třeba na stránku přijít a potvrdit příjem. Platba probíhá zcela automaticky každou neděli, kdy jsou vám odeslány bitcoiny zdarma.

FreeBitcoin – chcete bitcoiny zdarma? Je potřeba se zaregistrovat pomocí emailu a vaší peněženky. Každou hodinu zde můžete roztočit kolo štěstí. Systém náhodně generuje číslo 1 – 10000. Čím vyšší číslo vytočíte, tím více satoshi vyhrajete. Výplata probíhá každé pondělí jakmile dosáhnete výher 0.00005460 BTC.

BitcoinZebra – každou hodinu musíte nakrmit virtuální zvířátko zebru za což dostane určitý obnos bitcoin zdarma. Opět stejný princip, při dosažení minima je odesíláno jednou za týden.

Tyto služby jsou ideálním místem, kde si můžete vyzkoušet vydělat své první bitcoiny zdarma a otestovat tak funkci své peněženky.